DünyaGenelHaber

Dursun Ar Halit Doğan’a Başarı Mesajı Paylaştı 

Haber : Nisa Yediköylü

Dursun Ar Halit Doğan’a Başarı Mesajı Paylaştı 

Akparti Samsun Teşkilatının  kurucularından , merhum Erbakan’ın ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilk günden itibaren destekçileri arasında yer alan Samsunlu İş insanı Dursun Ar yaklaşan yerel seçimler öncesi AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan için destek mesajı paylaştı.

Samsun için yerinde bir karar olduğunu ve Halit Doğan’ın başarılı olacağına inandığını belirtti.

“Dursun Ar : Türkiye Yüzyılı için , Doğru Zaman Doğru Adam Recep Tayyip Erdoğan” dedi. Sözlerini Samsun’da Hazırız Kararlıyız ifadeleri ile sonlandırdı.

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı

1978 yılında Çarşamba Yenikışla Mahallesinde doğdu. İlköğretimini Çarşamba ilçesi Denizler Köyü ilkokulunda, orta-lise öğrenimini Çarşamba İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 1996 yılında kazandığı Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2000 yılında mezun oldu.

2002 yılından 31 Mart 2019 yerel seçimlerine kadar Çarşamba ilçesinde serbest avukatlık yapmaya devam etti. Çarşamba İmam-Hatip Lisesi Mezunları Derneği’nde ve Çarşambaspor’da yöneticilik yaptı.

31 Mayıs 2014 tarihinde AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı olarak atandı. 5’inci ve 6’ncı olağan kongrelerde yeniden başkan seçildi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından 31 Mart mahalli ve idari seçimlerinde; Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan adayı olarak belirlendi ve Çarşamba Belediye Başkanı seçildi.

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından; Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak belirlenmiştir.
Evli ve 3 çocuk babasıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu