DünyaGenelHaber

SELÇUK GÜZELER TEBRİK VE BAŞARI MESAJI PAYLAŞTI

Haber : İkra Yakut

Selçuk Güzeler Tebrik ve Başarı Mesajı Paylaştı

Ak Parti Çınar İlçe Teşkilatının tanınan simalarından Selçuk Güzeler Çınar Belediye Başkan Aday Adaylığını duyurmuştu. Geçtiğimiz hafta Diyarbakır Belediye Başkan Adayı Mehmet Halis Bilden’in açıklanması sonrasında tebrik ve başarı mesajı paylaştı. Güzeler ;  Bugün Diyarbakır Havalimanında kalabalık eşliğinde karşılanan Bilden için resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde; Sayın Mehmet Halis BİLDEN başkanımızın Diyarbakır’ımıza değer katacağına, bilgi ve birikimiyle güzel projelere imza atacağına inancımız tamdır. Eser ve hizmet siyaseti ile Bizler eminizki Diyarbakır kazanacak.

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın takdir ve tensipleriyle, AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız olarak açıklanan Sayın Mehmet Halis BİLDEN’i en kalbi duygularımla  tebrik ediyor, kıymetli hemşehrilerimize ve partimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.

Tüm Milletvekillerimizle, Belediye Başkanlarımızla ve Teşkilatlarımızla mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı, dolaşarak gönül köprüleri kuracak 31 Mart’ta #Diyarbakır’ımızı AK Parti Belediyeciliği ile #TürkiyeYüzyılı’nın yükselen şehri olarak şaha kaldırmayı birlikte başaracağız. #HazırızKararlıyız

Recep Tayyip Erdoğan
AK Parti
Mehmet Galip Ensarioğlu
Mehmet Sait YAZ
Rasit Ocak
@HalisBilden
Mervenur Seyit
Abdurrahman Kikizade
AK Parti Diyarbakır İl Başkanlıığı

@rterdogan @galipensarioglu @mehmetsaityaz @halisbilden @ocakrasit @abdurrahman.kikizade @mervenurseyit @akparti_diyarbakir

    

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu