Genel

İslahiye Büyük Birlik Partisi ve Alperen Ocaklarına Anlamlı Ziyaret

Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Sedat Ciba, "Türkiye Ak Gençlik Ocakları Genel Başkanı Sn. Ferhat Aydoğan’ın bizleri ziyaret etmesi onur verici oldu.

Türkiye Ak Gençlik Ocakları Genel Başkanı Ferhat Aydoğan, Bitlis, Siirt ve Mardin programlarının ardından Hatay dönüşü Gaziantep ili İslahiye İlçe Başkanlığını ve Alperen Ocakları İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Genel Başkan..

Türkiye Ak Gençlik Ocakları Genel Başkanı, BBP ve Alperen Ocakları’na ziyarette bulundu

Türkiye Ak Gençlik Ocakları Genel Başkanı Ferhat Aydoğan, Bitlis, Siirt ve Mardin programlarının ardından Hatay dönüşü Gaziantep ili İslahiye İlçe Başkanlığını ve Alperen Ocakları İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Genel Başkan Ferhat Aydoğan, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Sedat Ciba ile bir araya gelerek ziyaret anısına plaket takdim etti.

 

Ziyaret hakkında değerlendirmede bulunan Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Sedat Ciba, “Türkiye Ak Gençlik Ocakları Genel Başkanı Sn. Ferhat Aydoğan’ın bizleri ziyaret etmesi onur verici oldu. Büyük Birlik Partimizin, Cumhur İttifakı’nın dava arkadaşı ve yoldaşı olduğunu ve bizlerin her daim yanımızda olduğumuzu belirtmesi bizleri yürekten gururlandırmıştır,” dedi.

Bu ziyaret, ittifak ortakları arasındaki iş birliğini ve dayanışmayı güçlendirmek adına önemli bir adım olmuştur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu