DünyaGenelHaber

Eski dostlar buluştu

Uzun yıllar sendika Genel Başkanlığı yapan ünlü iş insanı İsmet Acar aynı sendikada görev alan avukat Şemsettin Polat ile bir araya geldi. Eski yılları yad eden ikili Türkiye'de sendikal hareketin öncü isimleri olmuştur.

Eski dostlar buluştu

Uzun yıllar sendika Genel Başkanlığı yapan ünlü iş insanı İsmet Acar aynı sendikada görev alan avukat Şemsettin Polat ile bir araya geldi. Eski yılları yad eden ikili Türkiye’de sendikal hareketin öncü isimleri olmuştur.

DurakMedya’da yer alan habere göre Acarlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Acar, Şemsettin Polat bir araya geldiler. Acar’ın Genel Başkanı olduğu sendikada beraber çalıştığı hukukçu Şemsettin Polat ile eski günleri yad ettiler.

Eğitime desteği ile dikkat çekti

Hayırsever iş insanı İsmet Acar gençlere okumanın önemini anlattı. Sayısız öğrenciye burs imkanı sağlayan Acar, eğitime verdiği maddi desteği her zaman devam ettireceğinin altını çizdi. Hayırsever işadamı aynı zamanda bir çok kişiye de iş olanağı sağlıyor. Özellikle burs verdiği öğrencilere mezun olduktan sonra da sahip çıkan Acar, bir çoğuna iş imkanı sağlıyor.İnşaat dünyasının duayen ismi

İnşaat dünyasına adını altın harflerle yazdıran İsmet Acar yaptığı bir çok proje ile hala adından sıkça söz ettiriyor. Acar’ın yaptığı inşaat projeleri örnek gösterilen projeler arasında yerini koruyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu