DünyaGenelHaberYaşam Tarzı

Mhp’li Recep Genç Terme Belediye Başkan Aday Adaylığını duyurdu

Haber: Murat Genç

Mhp’li Recep Genç Terme Belediye Başkan Aday Adaylığını duyurdu
Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Recep Genç Genel Başkan Devlet Bahçeli , MHP Samsun İl Baskanı Burhan Mucur ve MHP Terme İlçe Başkanı Ercan Kaya’ya teşekkür etti.

Mhpli Recep Genç Terme

Recep Genç yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: Sayın basın mensupları ve sevgili hemşerilerimiz hepinizi sevgi saygı ve hürmetle selamlıyorum.
1954 yılında Terme’ de doğdum .İlk ve orta eğitimini aynı ilçede tamamladım. Lise ve üniversiteyi başka şehirde tamamladım.
İstanbul Etiler Polis okulunda 1978 yılında eğitim alarak polis teşkilatına katıldım. Toplamda 40 yıl çok sevdiğim mesleğimi Doğu ve Güney Anadolu da Özel Hareket Müdürü olarak görev yaptım. Emekli olduktan sonra ilçemizde yeni kurulan OMV elektrik santralinde yöneticilik yaptım.


Doğduğum , büyüdüğüm , çocukluğum ve gençliğimi geçirdiğim memleketim Terme ‘ ye hizmet için varım.
İlçe Başkanımız Sn. Ercan KAYA ’nın tavsiyesi İl Başkanımız Sn. Burhan MUCUR ‘un olurları MHP Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Sn. Dr. Devlet BAHÇELİ Beyin onayıyla. 
Demokrasimizin en önemli unsurlarından olan yerel seçimlere yaklaştığımız bu süreçte , Terme ‘ mize insan odaklı , katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışını hakim kılmak , ilçemizde yaşayan hemşerilerimizin hayatını kolaylaştırmak , ilçemizin tarihsel ve kültürel mirasına sahip çıkarak sosyal bir belediyecilik anlayışıyla Terme’ mizi hep birlikte yönetmek için 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde gönül verdiğim partim MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ‘ nden Belediye Başkan Aday Adayıyım Saygılarımla.
Siz değerli dostlarım ve değerli Terme ‘ li hemşerilerimle paylaşmak istiyorum.
RECEP GENÇ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu