Genel

Kocaelili firma bağış şovu yapıp, parayı ödemedi!

Kaynak : sonkalekocaeli

Kocaelili firma bağış şovu yapıp, parayı ödemedi!

6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremin ardından bölgeye 5 milyon TL bağış yaptığını açıklayan Ergünler Lojistik’in parayı ödemediği ortaya çıktı.

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş Pazarcık ilçesi merkezli büyük deprem felaketinin ardından bölgeye yardım için “Türkiye Tek Yürek” yardım kampanyası düzenlenmişti. 15 Şubat tarihinde hemen hemen tüm kanallarda ortak yapılan yayında emekli maaşını bağışlayan emekçi, kumrabasındaki parayı bağışayan çocuklara kadar herkes bölgeye destek olmaya çalışmıştı.

CANLI YAYINA BAĞLANDI

İlimizden de bazı şahıs ve firmalar bu kampanyaya destekte bulunacağını açıklamıştı. Körfez’de faaliyet gösteren Ergünler Lojistik’in yönetim kurulu başkanı olduğu Faysal Ergün de canlı yayına bağlanarak 5 milyon TL bağışladığını duyurmuştu.  Yardım gecesinde sunuculuk yapan Acun Ilıcalı da bu bağışın ardından Faysal Ergün’e teşekkürlerini iletmişti.

3 AY GEÇTİ, SÖZÜNÜ TUTMADI

Gecenin sonunda 115 milyar TL’den fazla para yardımı sözü verildi ancak canlı yayına bağlanan ilimiz merkezli Ergünler Lojistik’in sözünü tutmadığı öğrenildi. Tüm Türkiye’nin izlediği canlı yayına katılıp bağış şovu yapan Faysal Ergün’ün, yaklaşık 30 tır yardım gönderdiği deprem felaketinin ardından 3 ay geçmesine rağmen bu bağış sözünü neden tutmadığını açıklaması kamuoyu tarafından bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu