Haber

NURER SİGORTA’DAN KİŞİYE GÖRE DEĞİŞEN SİGORTA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Nurer Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Eren yıllardır sigorta sektöründe profesyonel bir biçimde yöneticilik yaparak kazandığı tecrübeleri ve sektör içerisinde başarı dolu kariyerini kendi sigorta şirketini kurarak devam ettiriyor.

Kişiye göre değişen sigortalıların aynı kapsam içerisinde değişen ihtiyaçlarına kesin ve etkin çözümler sunan, tüm iş ortaklarıyla ve tecrübeli çalışan ekibi ile hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını prensip haline getirmiş, Sigortalıların hayatını kolaylaştıran ve iş ortaklarıyla beraber yenilikçi projeler üreterek ülke ekonomisine katkı sağlayan bir şirket olarak adını başarı ile sektöre yazdırmıştır. Bunun yanı sıra depozito ürünü ile depozito yerine poliçe temini noktasında hızlı çalışmalarda bulunarak piyasanın ihtiyacı olan her konuda kendi üzerine düşerek bu alandaki açığı kapatmıştır.
Türkiye Cumhuriyeti Devletine kazanımlar sigortacılık sektöründe kazanımlar sağlayan Nurer Sigorta, Ticaret Bakanlığı’ının Sağlık Turizmi yapan aracılarına poliçe miktarının yüzde 70’ini teşvik olarak geri dönüşünün sağlanmasında da öncülük etmiştir. Günümüze dünya ülkelerinden Türkiye’ye sağlık turizmi alanında çok sayıda ziyaret yapılmaktadır. Nurer Sigorta Sağlık Turizminde çalıştığı partnerlerine Sağlık Turizmi Güvence Sigortası isimli poliçe çıkardıklarını ve Türkiye’ye sağlık turizmine gelen yolcuların artık güvence altına aldığını da duyurmuştur.

Nurer Sigorta 1996 yılında kurulmuş olup 50 tane şubesi olan 80 kişilik çalışma kadrosu ile Altunizade merkezinde hizmet vermektedir .

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu