Haber

Şule Özülkü Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

AK Parti Adana İl Genel Meclis Üyesi Şule Özülkü sosyal medya üzerinden Başta Tüm İslam Alemi olmak üzere Adana’lıların Kurban Bayramını kutladı.

Şule Özülkü mesajında şu görüşlere yer verdi.

Sevdiklerimizle geçirdiğimiz her bayramın bizlerde çok güzel anıları var bu Bayramda birlikte olamasak da güzel anılar biriktirmeye devam ettiğimiz bir bayram olsun inşallah herkese iyi bayramlar

Şule Özülkü mesajında ayrıca “Toplumsal yaşamımızda önemli yeri olan, bizlere tarifsiz güzel duygular yaşatan bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluk ve sevinci içerisindeyiz.

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir.

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin var olduğu bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.

Bu vesileyle, idrak ettiğimiz bugüzel RamazanBayramını fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak, huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeli, bugüzel vataniçin şehit düşmüş ecdadımızın şanına yakışan sorumluluk duygusunu üzerimizde hissederek, sergilediğimiz bu birlik ve beraberliği her zaman göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramı’nın Ülkemize ve Milletimize kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, değerli Adanalı hemşerilerimin bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerinde bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu