GenelHaber

TERME HALK EĞİTİM MERKEZİ’NDEN KARACALI MAHALLESİ’NDE COŞKULU ETKİNLİK

HABERİ YAPAN: DOSTELİ MEDYA HABER AJANSI - CEMAL PEKER**

TERME HALK EĞİTİM MERKEZİ’NDEN KARACALI MAHALLESİ’NDE COŞKULU ETKİNLİK

DOSTELİ Medya Haber Ajansıı’nım haberine göre, Terme Halk Eğitim Merkezi, Terme Halk Eğitim Müdürü Sayın Münir Yüksel’in önderliğinde Karacalı Mahallesi’nde düzenlenen etkinlikte halkla bir araya geldi.

Etkinlikte protokol üyeleri de geniş bir katılım gösterdi. Programa Terme Kaymakamı Sayın Metin Maytalman, Belediye Başkanı Sayın Şenol Kul, Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail Rahman Köse, Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Ayfer Yıldız, Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Eren Dede ve Karacalı Köyü Muhtarı Sayın Güngör Aydoğan katıldı.

Etkinlik boyunca çeşitli gösteriler ve sunumlar gerçekleştirildi. Halkın yoğun ilgisi ve katılımıyla düzenlenen etkinlikte, eğitim faaliyetlerinin yanı sıra kültürel ve sosyal etkinlikler de yer aldı. Programda yer alan el sanatları sergisi, yöresel müzik Üstad Eserleriyle gönülleri Çoşturan sayın Turan Arpat performansları ve halk oyunları gösterileri büyük beğeni topladı.

Terme Halk Eğitim Müdürü Sayın Münir Yüksel, etkinlikte yaptığı konuşmada, “Halk eğitim merkezimizin amacı, toplumun her kesimine hitap ederek, onların bilgi ve becerilerini geliştirmektir. Bu tür etkinliklerle halkımızla bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Terme Kaymakamı Sayın Metin Maytalman ise yaptığı açıklamada, “Bu tür etkinlikler, toplumun birlik ve beraberliğini pekiştiren, kültürel değerlerimizi yaşatan önemli organizasyonlardır. Terme Halk Eğitim Merkezi’ne ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Sayın Şenol Kul da, “Belediye olarak her zaman eğitimin ve kültürel etkinliklerin yanındayız. Karacalı Mahallesi’nde böylesine coşkulu bir etkinliğin düzenlenmesinden büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Etkinlik, katılımcıların memnuniyeti ve teşekkür konuşmalarıyla sona erdi. Terme Halk Eğitim Merkezi’nin düzenlediği bu anlamlı etkinlik, Karacalı Mahallesi’nde unutulmaz anılar bıraktı.

**HABERİ YAPAN: DOSTELİ MEDYA HABER AJANSI – CEMAL PEKER**

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu