DünyaGenelHaber

BAŞKAN HÜKMÜ PEKMEZCİ KUDAKAF 2023 KARİYER FUARI AÇILIŞ TÖRENİ’NE KATILDI

Kuzeydoğu Anadolu Bölgesel Kariyer Fuarı (KUDAKAF), Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinatörlüğünde ve Atatürk Üniversitesi’nin ev sahiliğinde başladı

Haber : Murat Genç

Kuzeydoğu Anadolu Bölgesel Kariyer Fuarı (KUDAKAF), Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinatörlüğünde ve Atatürk Üniversitesi’nin ev sahiliğinde başladı.

Bayburt Belediyesininde bronz sponsorluğunu üstlendiği ve Erzurum Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde gerçekleşen kariyer fuarının açılış törenine Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci’de katıldı.

18-19 Aralık 2023 tarihleri arasında bölgede yer alan üniversitelerin öğrenci ve mezunları ile sektör temsilcilerini bir araya getirerek karşılıklı etkileşim sağlanmasının amaçlandığı fuara verdiği katkılardan dolayı Başkan Pekmezci’ye plaket takdim edildi.

Bayburt Belediyesi Yöresel Ürünler ve Turşu Fabrikası ile Kavurma, Sucuk ve Pastırma Üretim Et Entegre Tesisi’nde üretilen yöresel ürünlerin yeraldığı standı yoğun ilgi görürken ziyaretçilere yöresel tatlardan kavut çorbası ikram edildi.                             

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu