DünyaGenel

Başkan Coşkun İstanbul Ankara İspir Arasında Mekik Dokuyor

Haber : Murat Genç

Başkan Coşkun İstanbul Ankara İspir Arasında Mekik Dokuyor

Cumhur İttifakı İspir Belediye Başkan Adayı ve mevcut İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun ziyaretlerini seçim öncesi daha  da sıklaştırdı. Başkan Ahmet Coşkun ziyaretlerine ilişkin şu notları paylaştı :

İstanbul İspader Merkez binamız da İspir ve Pazaryolu mahalle dernek başkanlarımız ile bir araya geldik. “25 Şubat İspir Müdafası Kutlamaları” davetiyesi ilettigimiz hemşehrilerimize ve İSPADER Başkanı Sn. Ertuğrul Çetinkaya kardeşimin şahsında yönetim kuruluna misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  

Ankara’da gönül dostlarımız, kıymetli hemşehrilerimiz ile bir araya geldik. İspir Müdaafası’nın kutlama davetiyelerini ilettigimiz buluşmamız da
Ev sahipliğimizi üstlenen Sayın Sultan Sağsöz ve Süleyman Sağsöz beylerin şahsında zamanı paylaştığımız tüm dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Aşağı Özbağ’daydık.. İlçe Başkanlarımız Sn. Zafer Arslan, Sn. Murat Şimşek ve Cumhur İttifakı’nın İspir SKM mensupları Arkadaşlarım ile Aşağı Özbağ Mahallemize Misafir Olduk. Teşekkür Ediyoruz.

 

Gaziler’deydik.
İlçe Başkanlarımız Sn. Zafer Arslan, Sn. Murat Şimşek ve Cumhur İttifakı’nın İspir SKM mensupları Arkadaşlarım ile Gaziler Mahallemize Misafir Olduk. Teşekkür Ediyoruz. Bu Akşam Gaziler Mahallemizde Tek Ses Tek Yürek Olduk. “Erzurum’da Mehmet, İspir’de Ahmet”

İspir Hanımeli Derneği tarafından ilçemiz öğrencilerine ve halkımıza yönelik düzenlenen ünlü Eğitimci Yazar Sn. Alişan Kapaklıkaya hocamızın Öğrenci Motivasyonu ve Çocuk Aile İletişimi Seminerlerine katılım sağladık. Hayata ve maneviyata dair sohbetlerini büyük bir keyifle dinlediğimiz Saygıdeğer Hocamıza, bu güzel programı organize eden İspir Hanımeli Dernek Başkanı Sn. İpek Merve Coşkun’un şahsında tüm dernek üyelerine ve konferans salonumuzu dolduran kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

  

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu