Haber

Nureddin Yıldız’a Karşı Yine Algı Operasyonu Yine İftira !

Nureddin Yıldız’a yine algı operasyonu yine iftira ! Uzun süredir din üzerinde tartışma çıkartan ve dini konularda çıkan tartışmalardan nemalanan bir grup yine iş üzerinde ! Vaiz ve yazar Nureddin Yıldız’ın sözlerinin kırpılmasıyla iftira operasyonu yapan grup gün yüzüne çıktı.

Kadınların ümmetin üzerindeki yerini her seferinde belirten ve kadınların kocasına karşı hakları olduğunu savunan bilhassa kadınların Allah’ın emaneti olduğunu belirten ve bu ümmetteki değerlerini savunan Nureddin Yıldız’ın bazı sözleri yine çarpıtılarak medyaya düşürülmekte.Kasıtlı olarak yapılan çalışmalara bugün bir yenisi daha eklendi.

”Erkekte kadında Rabbinin huzurunda hesap vereceği bir hayatı yaşıyor.Erkeğin kadından hiç bir üstünlüğü yok.Erkeğin kadından sadece sorumluluk fazlalığı var.Herkes devlet memuru memurlardan bir tanesi şef o kadar…Herkes kadın erkek Allah’ın kulu Allah’ın kullarından bir tanesi aile düzeni kurulsun aile yaşasın diye bir puan fazla tutulmuş.

Erkekler kadınların hakimidir diyor sömürgecisidir demiyor.”

Sözleriyle kadınları aşağılamak bir kenara kadınların hakkını savunan İlahiyatçı yazar için yapılan algı operasyonunun kimlerin işine yarayacağı işe vatandaşın aklında soru işareti oluşturdu.Algı operasyonu yapan grup ise kişilerin hak ve hukuklarına girmekte sınır tanımıyor !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu