Haber

Luxus Garage’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

Türkiye’nin tanınmış firmalarından Luxus Garage ve Sigorta’nın yönetim kurulu başkanı Gürkan Vural, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Gürkan Vural Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. yıldönümünü, milletçe kutlamanın haklı gururu ve coşkusu içerisindeyiz ifadesinde bulundu.

Cumhuriyet, her türlü zorluk ve yokluğa rağmen, Türk Milletinin özünde var olan birlik ve beraberliğin, bağımsızlık ve hürriyet aşkının, muasır medeniyet seviyesine erişmiş güçlü bir Türkiye kurma azim ve kararlılığının gurur verici eseridir diye vurgulayan Gürkan Vural 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesajında şu ifadelere yer verdi.

“ 600 yıllık bir cihan devletinin mirası üzerinde yükselen Cumhuriyetimizi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün veciz bir şekilde ifade ettiği “Muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma” mücadelesini, ilk günkü heyecanla, azimle ve şevkle sürdürüyoruz. Bugün Türkiye Cumhuriyeti devleti sadece kendi vatandaşlarının değil, aynı zamanda bölgemizdeki ve dünyada ki tüm mağdurların, mazlumların, soydaş ve kardeş toplulukların da umut kaynağı olmuştur. Bu duygu ve düşüncelerle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimiz ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, Türk ulusunun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum” dedi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu