Genel

Ak Gençlik Ocakları Genel Başkanı ve Yardımcısı Bir Araya Gelerek Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

Ak Gençlik Ocakları genel başkanı Barış Çifçi ve genel başkan yardımcısı Ferhat Aydoğan bir araya gelerek, hem esnaf ziyaretleri yaparak ardından 31 Mart'ta gerçekleştirilen Mahalli İdareler Yerel Seçimleri'ni değerlendirdiler.

Göreve seçilen belediye başkanlarını ve yerel yöneticileri tebrik eden Ak gençlik ocakları liderleri Çifçi ve Aydoğan ,“Ülkemizin her iline, ilçesine, mahallesine ve köyüne hizmet etmek üzere seçilen Belediye Başkanlarını,Meclis üyelerini,muhtarlarını ve yöneticilerine çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Bizler Türkiye’mizin gençliği olan Ak gençlik ocakları Cumhur ittifakını sonuna kadar destekleyeceğiz ve yeni nesil gençlerimiz ile dur durak demeden hizmet anlayışı ve genç kadromuz ile başta Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Türkmen beyi Sn.Devlet Bahçeli’nin Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan gençlere verdikleri nasihatları ve gösterdikleri doğru yolu kendimize ilke edinerek ilelebet muhafaza edeceğiz ve yolumuza devam edeceğiz.

Ak gençlik ocakları genç,dinamik ve vatansever aşkı ile mücadele eden gençlerimiz ile birlikte bu yolda Cumhur ittifakına leke sürmeden ve sürdürmeden Allah’ın izni ile devam edeceğiz dediler.

????️Video’yu İzlemek İçin Tıklayın????️Ak Gençlik Ocakları Genel Başkanı ve Yardımcıları Bir Araya Geldi @YouTube aracılığıyla

https://youtube.com/shorts/DaXFx7Yfq5E?si=OGKH15sepu2nX0ja

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu